názvy pokračování

7. srpna 2016 v 17:04 | Hide
OVA (Original video animation)
Animované filmy a série bez předchozího představení v televizi nebo v divadlech, i když první část vajíčka série může být vysílána pro propagační účely. Vetšinou běží 4 až 8 epizod. Existuje však mnoho 1 epizodných. Typicky, taková OVA poskytuje boční příběh populárních anime.
Hasbando
Termín razil otaku a Weeaboo podobní jejich 2D významný jiní. Převážně jde o video herní postavy. Habando odkazuje na anime.
Yaoi
Tyto všechny termíny pro žánry představukí vztah (sexuální nebo erotickoý atd...) mezi muži.
Yuri
To je japonský výraz pro žánr představovat vztahů (sexuální nebo erotické atd...) mezi ženskými postavami. Nicméně to se používá především k popisu lesbické anime nebo mangy.
Moe
To se týká postavy, které jsou příliš roztomilý na způsob dítěte. To nutně neznamená, že jsou sexuálně atraktivní, i když mohou být. Termín se obvykle používá pro ženské postavy.
Cosplay
Je to "Costume Play". Význam oblékat a předstírat, že je frakční charakter. Lidé obvykle cospplay-jují sci-fi, knihu., Nebo anime charakter. Cosplay události jsou společné rysy fanouška.
Dojikko
Extrémně nemotorná ženská postava. Která opakovaně selhává v běžných domácích a školních aktivitách, sportu, soutěží, a to i jen pěšky. Ona často padá, běží do věcí, nebo zakopne nejnižších překážek.
Service Fan
Termín, který pochází z manga a anime fandom. To je místo, kde materiál v sérii se záměrně přidané potěšit publikum. Známý též jako dát fanouškům to, co chtějí.
Weeaboo
Weeaboo je někdo, kdo je posedlý anime a japonské kultury. A se snaží být Japoncem, i když jsou ve skutečnosti daleko od něj. Většina z jejich rozhovorů, které proklouznout do japonských slov a mají tendenci k zobrazení Japonska jako nějaké svaté země. Většina z jejich znalostí o Japonsku pochází z manga a anime. Preferuje Japonsko a všechny věci v japonštině přes něčí domácí kulturu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama