názvy

7. srpna 2016 v 17:00 | Hide
Kánon
To je obsah, který byl dělán do anime, která byla ve skutečnosti součástí mangy.A mnoha oficiálních OVA to jsou považovány za Kánon protože používají obsah z manga, která není součástí hlavního příběhu.
Filler (Plnivo)
To je obsah, který byl dělán do anime, která nebyla součástí manga. Je navíc, který byl vyroben speciálně pro anime. Filler se obvykle používá, když anime dožene manga a čekají na manga.
Josei manga
Manga zaměřené na ženy v jejich pozdním mladistvém věku a jdou do dospělosti. Josei slovo znamená jednoduše "ženství", a nemá žádné vedlejší významy.
Kaoani
Kaoanis jsou malí animovaní smajlíci, kteří se obvykle odraží nahoru a dolů. Kaoani může mít podobu zvířat, potraviny, barevné kuličky, kreslené postavičky atd... Mnohé z nich jsou animované dokážou plnit určité úkoly, jako je tanec, smích, nebo fandění.
Filler Canon
To je obsah, který byl součástí manga a nebyla dána do anime, která nepřidává na hlavní příběhu. V podstatě můžete ji vynechat úplně.
Mangaka
Japonské slovo pro komického umělce nebo karikaturista. Takže autor manga, obvykle Japonci.
Manga
Termín manga je japonské slovo odkazuje jak komické umělce a karikaturistu. "Manga" jako termín používaný mimo Japonsko se konkrétně týká komiksů které byly původně zveřejněny v Japonsku.
Mecha
Mecha může odkazovat na sci-fi žánr, který se soustředí na roboty nebo stroje bojujícími s lidmi.
OTP (One True Pairing)
To je jedna dvojice, pár, který je podporován. Pár který stojí nad všemi ostatními jako nejmilovanější a nejoblíbenější.
Subbed (dabing)
To je místo, kde anime je stále ve svém původním jazyce (obvykle japonština) a tam jsou titulky jazyka který sledujete. Tak anime byl dabingovaný tak, aby jej bylo možné sledovat v jazyce podle svého výběru.
Chibi
Pro otaku, termín chibi bylo většinou spojeno s "výborně deformovaný" stylu postav kreslení s více než velkími hlavami, nebo jej lze použít k popisu podřízené verze charakterů. Chibi je japonský slang "malá osoba" nebo "malé dítě"
Ecchi
Ecchi je druh anime. Ukazuje se tam erotika nebo úplná nahota, ale nikdy skutečný sex. charaktery mohou mluvit narážky o sexu. Ecchi je součástí chvílí a nikdy plně anime, takže ho uvidíte uveden pod žánr.
Hentai
Hentai je v podstatě anime porno. ukazuje sex a plnou nahotu. Postavy jsou velmi erotické ve své řeči a chování. Hentai je založený na anime.
Otaku
Osoba, která se těší z anime, sbírá anime,je ochoten hraní rolí a zapojit se do Cos-play. Otaku je někdo kdo žije v Anime-Manga světě. Otaku je považován za hrdou věc mezi kolegy otaku. Podle některých je otaku někdo s žádným společenským životem, někdo kdo mluví raději samy se sebou s jejich anime a mangama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama