Boku no Pico

11. srpna 2016 v 10:39 | Nissa |  Recenze
VAROVÁNÍ: Toto anime se nedoporučuje pro slabší povahy! Mohlo by dojít k vážnému poškození psychického zdraví!
Ohayo ^^, dneska tady pro vás mám recenzi na legendární anime Boku no Pico. Podle některých nejlepí lovestory všech dob, ale podle jiných nejhorí horor tisíciletí :D. Já jsem o tomhle anime slyšela spoustu legend, a tak mě přemohla zvědavost a o jedné přestávce jsem přemluvila kámoše, ať to pustí. První věc která mě napadla byla: Je to baba, nebo chlap?
Možná vás to překvapí, ale to malé blonďaté, šaty nosící, dítě je kluk! Je to tak desetiletý kluk!
Ale teď už k příběhu(jestli se to tak dá nazvat: 1. díl je o tom, jak Moccun, dvacetiletý chlap zahlédne koupat se v moři takovou roztomilou blonďatou holčičku, která přijela na prázdniny k dědečkovi a pozve ji na ,,Zmrzlinu". Holčička nadšeně kývne a jdou se projít po městě. Na ,,Zmrzlinu" si jdou sednout do Moccunova auta, jenže Moccun se pokape zmrzlinou a Picovi se ten flek nelíbí, tak ho musí slízat a to se zase moc líbí Moccunoci a taky se mu ssamozdřejmě líbí Pico, tak se ho rozhodne zaučit do věcí, no to už si asi domyslíte XD. Člověk by si myslel že tím ty zvrácenosti skončí, ale příběh pokračuje, Moccun dál zaučuje Pica nový věcem a tak je to vlastně až do chvíle, kdy se Pico urazí a od Moccuna uteče, jenže Moccun chce Pica naučit ještě hodně věcí atak se ho vydá hledat. Nakonec ho najde na pláži a Pico si uvědomí, že se má vlastně pořád co učit a ta Moccunovi odpustí a další ,,lekce" ho čeká ještě na pláži...
2. díl: Pico jednoho horkého letního dne vyrazil na procházku, kde se skamarádil s osmiletým Chikem. První spolu plavali a potom Chika napadlo, pozvat nového kamaráda domů s hrát si. Onii-chan je s nadšením oba uvítala a nechala je si celý den hrát, přitom ona sama se věnovala svojim věcem. Chiko pozval Pica k sobě do pokoje a tam si prohlíželi jeho hračky. Když si doprohlíželi hračky, ukázal Chiko Picovi takové malé tajemství, škvýru mezi prkny podlahy a výhledem do pokoje onii-chan, která měla plno práce s panem banánem...Pica napadlo, že by si třeba Chiko chtěl třeba zkusit to co onii-chan a pan banán a nezůstalo jenom u myšlenky. Pico teda začal zaučovat Chika novým věcem, Chikovi se to zalíbilo a docela rychle se učil, takže se za chvilku učili navzájem. Po obědě onii-chan vyrazila na nákupy a to byla pro kluky ideální doba na hraní. Hráli schovku, ale ta je za chvilu omrzela tak se šli podívta, jestli nemá onii-chan něco zajímavého v šatníku. Našli plno zajímavých věcí, například krajkové prádlo, šaty nebo boty. Když se převlékly do těch roztomilích věcí, vzpoměl si Chico ještě na kouzelnou tlapičku a už si oba velmi vzdělaní kluci zase hráli. Mezitím se onii.chan vrátila z obchodu a pohled na jejího mladšího bratříčka se jí líbil, ale pan banán byl daleko, tak šáhla po něčem co měla po ruce, přesněji na ruce...a tak jsou z Pica a Chika nejlepší kamarádi příští týden můžou vyrazit na výlet do města! :D
3.díl: Pico a Chico vyrazili na výlet do města a tam narazili na hezkou dvanáctiletou holku jménem Coco, po perném dni plném chození, Coco pozvala kluky k sobě na přespání. Oba to přijali a tak je Coco ubytovala v pokoji pro hosty a sama spala u sebe. Pico nemohl usnout, ale Chiko už spal a Pico ho nechtěl rušit, ta se šel podívat, co dělá Coco. Chvíli pozoroval, jak si hraje, ale už ne jako holka, ale jako kluk jak si Pico stačil všimnout. Picovi se ten pohled líbit a tak si začal taky hrát, ale nechal se trochu unést, nedával pozor, zakopl a urval závěs, který tam měl Coco místo zdí. Cocovi to moc nevadilo, právě naopak, byl rád že už si nemusí hrát sám a Pico byl taky celý nadšený, takže oba byli hrozně nadšení a hráli si spolu. Ráno se šli všichni tři projít do zábavního parku. Chiko šel něco koupit do stánku a byla ideální příležitost si zase pohrát, tentokrát za keřem. Když si dohráli, byl už čas jít domů, a tak teda šli.
Pico se v noci probudil a napadlo ho, že včera si hezky hrál s Cocem a tak by si možná chtěl hrát i dneska, al ekdyž došel k pokoji zjistil, že Coco už si hraje s Chikem. Byl naštvaný! On si chtěl hrát a Chiko ho takhle zradil! Ráno se šli všichni projít po městě, ale vládla nepříjemná atmosféra, Pico byl naštvaný na Chika a Chiko nevěděl, pro je na něho Pico tak nepíjemný. Coco už byl ale chytřejší a věděl, že to je kvůli němu, a tak utekl, ale neutekl úplně, chtěl jenom aby kluci spolupracovali při hledání a když se jim to povede, čeká na ně sladká odměna. Klukům docela trvalo než ho našli, ale zvládli se usmířit a najednou Pica něco napadlo! Musí být na červené věži! Hned se tam rozběhli a bingo! Coco už tam na ně čekal připravený hrát si ve třech. Naneštěstí vypadl proud, ale to jim nevadilo. Jak jinak si zkrátit čekání než hraním?
Snad se vám recenze líbila a nezkazila vám dětství nebo pubertu nebo prostě chápete :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama